Norsko na 10 dní za 15 000 CZK

Země fjordů a Vikingů je připravena na Tvou návštěvu! Ideální je vzít celou partu, půjčit si auto a vidět toho víc, než jedno město. Letenky, ubytování a itinerář na 10 dní u nás máš za 15 000 CZK.

Norsko nadchne především cestovatele, kteří se rádi kochají dechberoucí přírodou. Ať už jde o nespočet fjordů, polární zář, vodopád Sedm sester, nebo Trolí jazyk. Nabízí toho ale mnohem více! Bergen je považován za jedno z nejhezčích Evropských měst. A co teprve Aalesund - žádné jiné takové město na světe nenajdete!

Chci na dovolenou!

Los Angeles na 14 dní za 29 000 CZK

Druhé nejlidnatější město USA čeká právě na Tebe! Letenky přes velkou mláku a i celé USA, k tomu nocleh a na míru sestavený plán, pro Tebe máme za 29 000 CZK!

Ať už Tě láká Hollywood a chodník slávy, Beverly Hills, Sunset Boulvard nebo i zápasy místních Kings, Dodgers, Lakers a mnohých dalších, to vše můžeš v LA najít! Město andělů se vlastně skládá z více než 80 samostatných měst a městeček, takže plán se Ti bude určite hodit 🙂

Chci na dovolenou!

Řecko na týden podle sebe za 8 000 CZK

Dovolená v Řecku. To už je ohraný... Ale nemusí být! Co bys řekl na týden na malebném ostrůvku v Egejském moři trochu jinak? Zařídíme Ti letenky, ubytování a zpracujeme plán, aby to byla ta nej dovolená, cos kdy zažil. To vše za 8 000 CZK za týden!

Apartmán jenom pro Tebe. S teráskou, kousek od moře, taverna za rohem... Když budeš mít náladu, vyrazíš objevovat ostrov, nebo šnorchlovat. Když ne, tak můžeš relaxovat na terase, na pláží, s místníma u skleničky. Je to jen na Tobě! 🙂

Žádný obrovský hotel, hotelový bazén, uhnané výlety ani mraky lidí, kam se podíváš. Uděláme Ti dovolenou snů!

Chci na dovolenou!

 

 

Týden v Maroku za 9 000 CZK

Dovolená v Africe nejsou jen pyramidy a faraónova pomsta. Může to být i Casablanca, Atlas, kozy na stromech, Ait Ben Haddou a Hvězdné války. V Maroku je toho k vidění a zažití mnohem více. Pojď objevovat krásy této země!

Zpátečnou letenku, ubytování a podrobný plán pro Tebe máme za 9 000 CZK. Vem sebou celou partu a každá další osoba to má o 500 CZK levnější! První za 9 000, druhý za 8 500, třetí za 8 000 a tak dále... Ne, devatenáctý to zadarmo mít nebude 🙂 levněji než za 5 000 CZK to neumíme.

Chci na dovolenou!

 

Paříž ve 2 na 4 dny za 9 900 CZK

Romantické procházky, tajemné katakomby, dlouhé fronty u Eiffelovky... to vše a mnohem víc je Paříž! Vem kamarádku, milenku, manžela, či ségru a užijte si naplno město lásky. Zpáteční letenky, nocleh a denní plán pro 2 osoby pro Tebe máme za 9 900 CZK.

A ještě jedno upřesnění - letíš z Prahy, přímo do Paříže a ubytování je v útulném hotýlku kousek od centra.

Chci na dovolenou!

Londýn na 4 dny pro 2 osoby za 8 000 CZK

Co tak vzít si v pátek volno, ve čtvrtek to zabalit v práci dřív a vyrazit směr Britské ostrovy? Letenky, ubytování a zajímavý plán, Tě vyjde na 4 dny za 2 osoby na 8 000 CZK! V ceně je i doprava z a na Londýnské letiště.

Londýn není jenom Tower Bridge, London Eye, nebo Westminster. Taková tour po pubech, které nabízí výtvory lokálních pivovarů může být super zážitek! Málo kulturního obohacení? Hoď se do gala a navštiv West End. I takové plány pro Tebe můžeme zpracovat.

Toto velkoměsto určite stojí za návštěvu. Zvládneš to, dokud ho máme v EU? 😉

Chci na dovolenou!

Havaj na 2 týdny pro 2 osoby za 85 000 CZK

Máme tu pro Tebe pořádnou pecku! Co bys řekl na 14 dní na podzim, či v zimě na Havaji? Pro 2 osoby to umíme udělat za 85 000 CZK! Pro srovnání - u cestovky je to za skoro stejnou cenu. Ale za 1 osobu 🙂

Za uvedenou cenu od nás máš zpáteční letenky, nocleh a na míru ušitý denní itinerář. K tomu hromadu tipů a triků, které se Ti budou na Havaji, a obecně při cestování, hodit. Umíme zabezpečit i pronájem auta, vstupy na zajímavá místa, letenky na přesun mezi ostrovy... to už je nad rámec ceny 🙂

A co na Havaji? Velká pohoda! Písečné pláže, jedinečná příroda i spoře oděté Havajky. A Havajani 😉 Je to moc obecné? Fajn, budeme konkrétní. Pláž Waikiki, vyhlídka Nuuanu Pali, surfařské North Shore na Honolulu, sopka Haleakala,... a to je pouze začátek!

Chci na dovolenou!

Bali na 2 týdny pro 2 osoby za 45 000 CZK

Pořádná exotika levnější než dovolené na Kanárech! Zpáteční letenky, ubytování a zpracování denního itinerářu v celkové ceně. Vyraž objevovat krásy Indonézie - třeba v říjnu, kdy v ČR už je léto nenávratně pryč.

Skryté pláže, starodávné chrámy, luxusné rezorty... to vše a ještě mnohem víc můžeš objevit za 2 týdny! Umíme zpracovat oddechovou dovolenou s konstatním odpočinkem a opalováním ale i dobrodružnou trasu určenou na probádání tajemstev ostrova. Je to Tvoje volba!

Chci na dovolenou!

Víkend v Barceloně pro 2 osoby za 10 000 CZK

Krásy Katalánska jsou Ti k dispozici za tuto úžasnou cenu! Jsou v ní zahrnuty zpátečný letenky z Prahy, ubytování na 4 dny a exkluzivní denní itinerář dle Tvých přání!

Ať už jsi fanouškem sportu, architektury, písečných pláží, dobrého jídla, nebo i tance, Barcelona Ti může nabídnout úplně vše. Let trvá 2 hodiny 20 minut, ubytování v útulném bytě blízko centra. Denní plán vytvoříme přímo Tobě na míru!

Chci na dovolenou!

 VÍKEND V ŘÍMĚ Z PRAHY ZA 2 900 CZK

Pohodový výlet do Říma s přáteli. Zpáteční letenka z Prahy do Říma za 1 800 CZK, ubytování na 3 noci za 1 100 CZK. Přílet krátce po poledni, takže již první den je prostor pro nasátí atmosféry. Možné využít k procházce večerním Římem nebo si dát sklenku vína.

K vidění je toho v Římě více než dost! Za 2 celé dny je možné prozkoumat Koloseum a přilehlý Palatin, kde se před 2 000 lety psaly dějiny. Vidět Andělský hrad, Fontánu di Trevi i Vatikán a jeho muzea. Užít si pravou italskou pizzu s výhledem na Římské náměstí se Španělskými schody.

Odlet opět krátce po poledni, takže není nutné brzké ranní vstávání. Po snídani ještě zvládnete espresso i tiramisu. Dolce far niente! 🙂

Chci na dovolenou!

Chci dostávat tipy na super dovolenou zdarma!

Napiš nám svůj mail, a my Ti budeme posílat naše horké tipy na zajímavou dovolenou.


JDEME DO TOHO?!

Stačí vyplnit pár základních informací aby jsi zjistil, zda jsou Tvá přání reálná. Čím více informací nám dáš, tím přesnější výsledek získáš.