Ideální dovolená

Pohodlně se usaď a prozraď nám své myšlenky. Kam bys chtěl vyrazit? Na jak dlouho? Je libo tůra, nebo spíš relax? Čím vím nám řekneš, tím líp.

Dej nám vědět všechny důležité informace. Vše, na čem Ti záleží. Máš rád slunečné počasí, ale ne příliš veliké vedro? Ubytování by nemělo být níž než ve 3. patře? Spojení do centra města je Tvoje hlavní priorita? Je jen na Tobě, jak dokonale dokážeme Tvoji dovolenou vytvořit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
pexels-photo-121500

UŽ JSME SKORO TAM

Do 48 hodin Ti dáme vědět základní informace o Tvém plánu. Bude to formou stručného popisu, předpokládaného denního plánu a rozpočtu.

Dáme Ti vědět, zda jsou Tvá očekávání reálné. V případě, že některé Tvé požadavky bude těžké uskutečnit, dáme Ti doporučení, jak tuto situaci vyřešit. V téhle fázi už budeš vědět, za jakých podmínek se Tvá dovolená stane skutečností.

POJĎME DO TOHO!

Líbí se Ti náš návrh? Fajn, pojďme do toho! Ihned po platbě se pustíme do práce a do 48 hodin obržíš kompletní denní plán, detailní instrukce, užitečné tipy a ještě mnohem víc!

Cena služby silně závisí na Tvých přáních. Obdržíš kompletní itinerář na Tvojí dovolenou, včetně dopravy a ubytování. Můžeš se těšit na denní plány, užitečné tipy na dopravu či stravování. To vše přesně dle Tvých představ.

Inspiraci můžeš najít v Tipu týdne - základní informace o dovolené. Finální produkt je ale mnohem detailnejší.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JDEME DO TOHO?!

Stačí vyplnit pár základních informací abys zjistil, zda jsou Tvá přání reálná. Čím více informací nám dáš, tím přesnější výsledek získáš.