Jak najít ty nej letenky

Ciao!

Čtvrtky jsem měl vždy moc rád. Ve vzduchu je cítit atmosféru víkendu, ale ne zas až tak moc. Je pořád dostatečný prostor pro těšení se na víkend 🙂 A 2 dny jsou tak akorát na dokončení doopravdy důležitých věcí v práci. K tomu všemu dnes krásně svítí slunce, v sobotu má být až 16 stupňů! Jaro klepe na dveře!

Když už se vezeme na pozitivní vlně, rozhodl jsem se přidat taky něco pro zlepšení nálady. “Kuchařku” pro hledání těch nej letenek. Na úvod začnu obsahem kuchařky, aby jsi věděl, na co se těšit v nebližších dnech 🙂

Co je k tomu potřeba

Ještě před obsahem tu mám důležité sdělení – super letenku může najít téměř kdokoliv. Je k tomu ale potřeba pár důležitých kvalit. Trpělivost, alespoň základní znalost angličtiny (čím víc cizích jazyků, tím líp), otevřená mysl, selský rozum, názor zkušenějšího a vědět, co chceš. Pokud Ti cokoliv z toho chybí, nevadí. Je ale potřeba smířit se s tím, že možná nenajdeš tu úplně top letenku, nebo že hledání obětuješ neúměrné množství času.

Aby nevznikli mylné doměnky. Vědet co chceš vůbec neznamená, že hledáš letenku s přesným zadáním – Bali, letecky z Prahy, na 14 dnů od 6.10.2017. Je užitečnější mít jenom základní obrysy. Například Jihovýchodní Azie na 14 dní koncem roku, nebo z Prahy za teplem do 10 hodin letu.

Hurá do toho!

Jak jsem psal, super letenku může najít téměř kdokoliv. Zdaleka to ale neznačí, že je to činnost jednoduchá, či dokonce triviální. Pokud budeš postupovat podle doporučení, může to proces alespoň výrazně zjednodušit. Zásadní je vědět KDE, KDY, JAK a PROČ. A právě “PROČ” bude tématem prvního dílu kuchařky 🙂

Jde to i jinak

Pokud by se Ti do toho nechtělo, tak to můžeš samozřejmě nechat na HoliPlans – uděláme Ti klidně celou dovolenou 🙂

Krásný čtvrtek (nebo jakýkoliv jiný den :)) přeje za HoliPlans Michal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *